Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г
Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г - ЖИТНИЦА

Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г / ЖИТНИЦА (500 g)

💰 Цени по магазини

500 g 2.79 € 29 септември
5.58 €/кг 29 септември
500 g 4.34 € 29 септември
8.68 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г (ЖИТНИЦА), 500 g. Най-ниска цена в Savly: €2.79 в Сибиес Маркет, Стара Загора. Това прави 5.58 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.79 до €4.34). Цени по вериги: Сибиес Маркет €2.79, Т Маркет €4.34. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г?

Най-ниската цена за Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г в Savly е €2.79 в Сибиес Маркет.

Къде е най-евтино Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г?

Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г е най-евтино в Сибиес Маркет (Стара Загора) за €2.79.

Каква е цената на Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г в Т Маркет и Сибиес Маркет?

В Т Маркет: €4.34, в Сибиес Маркет: €2.79.

Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г. Най-ниската цена е €2.79 в Сибиес Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г?

Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.79 до €4.34.

Откъде са цените за Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г?

Цените за Хамбургски колбас ЖИТНИЦА 500 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan