Кроасан 7DAYS max лешник 92 г Кроасан 7DAYS max лешник 92 г

💰 Цени по магазини

92 g 0.92 € 1 октомври
10.00 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

2
/ 10
Слаб
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.

Слаба оценка (2/10, Nutri-Score E). Свалят я повишената захар (18г) и високите наситени мазнини (15г). Съдържа 5 E-добавки с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
20/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории473 kcal
Протеин6.7 г
Мазнини30 г
Нас. мазн.15 г
Въглехид.43 г
Захари18 г
Сол0.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›30%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›15%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›18%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.4%
Е-добавки 5 · отвори за детайли
Алергени
*Глутен*Мляко*Черупкови ядки
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.92 € (10.00 €/кг)

📋 Състав на Кроасан 7DAYS max лешник 92 г

16 съставки · оцветените са E-добавки, кафявите са вещества за внимание (Палмово масло, Глюкозо-фруктозен сироп) · цъкни за подробности

Тесто: ПШЕНИЧНО брашно растителни масла (палмово; слънчогледово; памуково; рапично) захар глюкозо-фруктозен сироп мая сол стабилизатор (моно- и диглицериди на мастни киселини) ванилин регулатор на киселинност (лимонена киселина) консервант (калциев пропионат 0.1%; калиев сорбат). ЛЕШНИКОВ пълнеж 28%: захар палмова мазнина обезмаслено МЛЯКО на прах нискомаслено какао на прах 8% ЛЕШНИКОВА паста 6% емулгатори (моно- и диглицериди на мастни киселини; СОВЕИ лецитини) ванилин
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кроасан 7DAYS max лешник 92 г (7DAYS), 92 g. Най-ниска цена в Savly: €0.92 в Макс, София. Това прави 10.00 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кроасан 7DAYS max лешник 92 г?

Най-ниската цена за Кроасан 7DAYS max лешник 92 г в Savly е €0.92 в Макс.

Къде е най-евтино Кроасан 7DAYS max лешник 92 г?

Кроасан 7DAYS max лешник 92 г е най-евтино в Макс (София) за €0.92.

Кроасан 7DAYS max лешник 92 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кроасан 7DAYS max лешник 92 г. Най-ниската цена е €0.92 в Макс. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Кроасан 7DAYS max лешник 92 г?

Цените за Кроасан 7DAYS max лешник 92 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кроасан 7DAYS max лешник 92 г?

Savly Score на Кроасан 7DAYS max лешник 92 г е 2 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кроасан 7DAYS max лешник 92 г?

Състав на Кроасан 7DAYS max лешник 92 г: Тесто: ПШЕНИЧНО брашно; растителни масла (палмово; слънчогледово; памуково; рапично); захар; глюкозо-фруктозен сироп; мая; сол; стабилизатор (моно- и диглицериди на мастни киселини); ванилин; регулатор на киселинност (лимонена киселина); консервант (калциев пропионат 0.1%; калиев сорбат). ЛЕШНИКОВ п…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan