Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.

Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. / Zott (175 g)

💰 Цени по магазини

175 g 0.64 € 1 октомври
3.66 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score C - средна оценка. Балансът между „лошите" (захар/сол/мазнини) и „добрите" (фибри/протеин) съставки е умерен.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score C). Сваля я повишената захар (13г). По-добра страна е ниската сол. Съдържа 5 E-добавки, сред които Карагенан със среден риск по методиката на Savly.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
30/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
11/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории96 kcal
Протеин1 г
Мазнини2 г
Нас. мазн.1 г
Въглехид.16 г
Захари13 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›2%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›1%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›13%
Е-добавки 5 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.64 € (3.66 €/кг)

📋 Състав на Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.

14 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

СУРОВАТКА СМЕТАНА (21%) захар обезмаслено МЛЯКО модифицирано нишесте нишесте глюкозен сироп желатин сгъстители: E 407 E 410 E 412 емулгатор: E472b ароматизант оцветител: каротини. Pазбито с азот
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. (Zott), 175 g. Най-ниска цена в Savly: €0.64 в Фантастико, София. Това прави 3.66 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.?

Най-ниската цена за Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. в Savly е €0.64 в Фантастико.

Къде е най-евтино Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.?

Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. е най-евтино в Фантастико (София) за €0.64.

Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.. Най-ниската цена е €0.64 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.?

Цените за Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.?

Savly Score на Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр. е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.?

Състав на Млечен пудинг с вкус на шоколад Zott Liegeois 175гр.: СУРОВАТКА; СМЕТАНА (21%); захар; обезмаслено МЛЯКО; модифицирано нишесте; нишесте; глюкозен сироп; желатин; сгъстители: E 407; E 410; E 412; емулгатор: E472b; ароматизант; оцветител: каротини. Pазбито с азот.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan