Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр
Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр - YoPRO

Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр / Yopro (200 g)

💰 Цени по магазини

200 g 1.99 € 1 октомври
9.95 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории73 kcal
Протеин10.2 г
Мазнини0.9 г
Нас. мазн.0.6 г
Въглехид.5.7 г
Захари4.3 г
Сол0.3 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.9%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.6%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›4.3%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.31%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсва съставът

Списък със състав

✓ Имаме хранителните стойности. Сега снимай съдържанието (списъка със съставки и Е-добавки), за да оценим добавките в него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.99 € (9.95 €/кг)

Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр (YoPRO), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €1.99 в Фантастико, София. Това прави 9.95 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр?

Най-ниската цена за Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр в Savly е €1.99 в Фантастико.

Къде е най-евтино Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр?

Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €1.99.

Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр. Най-ниската цена е €1.99 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр?

Цените за Пудинг YoPRO шоколад и лешници 200 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan