Гризини Amor di Pane сусам 125 гр Гризини Amor di Pane сусам 125 гр

💰 Цени по магазини

125 g 1.68 € 1 октомври
13.44 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я високата сол (2.3г) и високата калоричност (426 kcal). По-добри страни са добрия протеин и предимно ненаситени (полезни) мазнини. Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории426 kcal
Протеин11 г
Мазнини12 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.67 г
Захари0.2 г
Фибри0.3 г
Сол2.3 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›12%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.1%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›0.2%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›2.3%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Глутен*Сусам
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.68 € (13.44 €/кг)

📋 Състав на Гризини Amor di Pane сусам 125 гр

7 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

ПШЕНИЧНО брашно екстра върджин зехтин (6,9%) СУСАМ (5%) сол (2,1%) мая МАЛЦОВО ПШЕНИЧНО брашно антиоксидант: екстракт от розмарин
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Гризини Amor di Pane сусам 125 гр (Amor di Pane), 125 g. Най-ниска цена в Savly: €1.68 в Фантастико, София. Това прави 13.44 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гризини Amor di Pane сусам 125 гр?

Най-ниската цена за Гризини Amor di Pane сусам 125 гр в Savly е €1.68 в Фантастико.

Къде е най-евтино Гризини Amor di Pane сусам 125 гр?

Гризини Amor di Pane сусам 125 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €1.68.

Гризини Amor di Pane сусам 125 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гризини Amor di Pane сусам 125 гр. Най-ниската цена е €1.68 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Гризини Amor di Pane сусам 125 гр?

Цените за Гризини Amor di Pane сусам 125 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Гризини Amor di Pane сусам 125 гр?

Savly Score на Гризини Amor di Pane сусам 125 гр е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Гризини Amor di Pane сусам 125 гр?

Състав на Гризини Amor di Pane сусам 125 гр: ПШЕНИЧНО брашно, екстра върджин зехтин (6,9%), СУСАМ (5%), сол (2,1%), мая, МАЛЦОВО ПШЕНИЧНО брашно, антиоксидант: екстракт от розмарин. Може да съдържа следи от, СОЯ, ГОРЧИЦА, МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ, ЯДКИ.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan