Гризини Amor di Pane пица 125 гр Гризини Amor di Pane пица 125 гр

💰 Цени по магазини

125 g 1.68 € 1 октомври
13.44 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.
NOVA 3Преработена
NOVA 3 - преработени храни с добавена сол, захар или масло (хляб, сирене, консерви). Скалата е 1-4.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я високата сол (2.4г) и високата калоричност (411 kcal). По-добри страни са добрите фибри, добрия протеин и предимно ненаситени (полезни) мазнини. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории411 kcal
Протеин11 г
Мазнини8.7 г
Нас. мазн.1.1 г
Въглехид.70 г
Захари1.8 г
Фибри4.3 г
Сол2.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›8.7%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›1.1%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1.8%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›2.4%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
*Глутен*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.68 € (13.44 €/кг)

📋 Състав на Гризини Amor di Pane пица 125 гр

10 съставки

Farine de _blé_ tendre type 55 huile d'olive vierge extra 5% (origine communautaire) levure naturelle sel 1,6% farine de _blé_ maltée 0,9% tomates en poudre 0,8% origan 0,3% _fromage_ en poudre oignons en poudre ail en poudre
Състав от OFF (ODbL) · чужд етикет, чака български. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Гризини Amor di Pane пица 125 гр (Amor di Pane), 125 g. Най-ниска цена в Savly: €1.68 в Фантастико, София. Това прави 13.44 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гризини Amor di Pane пица 125 гр?

Най-ниската цена за Гризини Amor di Pane пица 125 гр в Savly е €1.68 в Фантастико.

Къде е най-евтино Гризини Amor di Pane пица 125 гр?

Гризини Amor di Pane пица 125 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €1.68.

Гризини Amor di Pane пица 125 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гризини Amor di Pane пица 125 гр. Най-ниската цена е €1.68 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Гризини Amor di Pane пица 125 гр?

Цените за Гризини Amor di Pane пица 125 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Гризини Amor di Pane пица 125 гр?

Savly Score на Гризини Amor di Pane пица 125 гр е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Гризини Amor di Pane пица 125 гр?

Състав на Гризини Amor di Pane пица 125 гр: Farine de _blé_ tendre type 55, huile d'olive vierge extra 5% (origine communautaire), levure naturelle, sel 1,6%, farine de _blé_ maltée 0,9%, tomates en poudre 0,8%, origan 0,3%, _fromage_ en poudre, oignons en poudre, ail en poudre,

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan