Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр
Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр - Scala

Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр / Scala (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 2.37 € 1 октомври
23.70 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.37 € (23.70 €/кг)

Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр (Scala), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €2.37 в Фантастико, София. Това прави 23.70 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр?

Най-ниската цена за Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр в Savly е €2.37 в Фантастико.

Къде е най-евтино Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр?

Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр е най-евтино в Фантастико (София) за €2.37.

Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр. Най-ниската цена е €2.37 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр?

Цените за Гризини Scala с Лимец,Чия,Сушени Домати и Босилек 100гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan