Солети Ф Вкус 250 гр Солети Ф Вкус 250 гр

💰 Цени по магазини

250 g 0.61 € 1 октомври
2.44 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я повишената сол (1.5г) и наситените мазнини (2.3г). По-добра страна е добрия протеин. Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории381 kcal
Протеин8.4 г
Мазнини4.5 г
Нас. мазн.2.3 г
Въглехид.72.4 г
Захари2.7 г
Фибри1.8 г
Сол1.5 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›4.5%
Наситени мазнини · средноiСредно съдържание на наситени мазнини (1.5-5г на 100г). В умерени количества е приемливо.Научи повече ›2.3%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›2.7%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›1.5%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Глутен
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Солети Био Harmonica От Лимец 50гр
Солети Био Harmonica От Лимец 50гр / Harmonica
от 1.26 €
6

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.61 € (2.44 €/кг)

📋 Състав на Солети Ф Вкус 250 гр

7 съставки · оцветените са E-добавки, кафявите са вещества за внимание (Палмово масло) · цъкни за подробности

пшенично брашно тип "500" 62.4% вода растителна мазнина - палмово масло йодирана сол - 3% захар хлебна мая киселинен регулатор - натриев бикарбонат
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Солети Ф Вкус 250 гр (Ф Вкус), 250 g. Най-ниска цена в Savly: €0.61 в Фантастико, София. Това прави 2.44 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети Ф Вкус 250 гр?

Най-ниската цена за Солети Ф Вкус 250 гр в Savly е €0.61 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети Ф Вкус 250 гр?

Солети Ф Вкус 250 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €0.61.

Солети Ф Вкус 250 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Солети Ф Вкус 250 гр. Най-ниската цена е €0.61 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Солети Ф Вкус 250 гр?

Цените за Солети Ф Вкус 250 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Солети Ф Вкус 250 гр?

Savly Score на Солети Ф Вкус 250 гр е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Солети Ф Вкус 250 гр?

Състав на Солети Ф Вкус 250 гр: пшенично брашно тип "500" 62.4%, вода, растителна мазнина - палмово масло, йодирана сол - 3%, захар, хлебна мая, киселинен регулатор - натриев бикарбонат

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan