Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г

Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г / ЗЛАТНА ДОБРУДЖА (50 g)

💰 Цени по магазини

50 g 0.32 € 1 октомври
6.40 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

6
/ 10
Добър
ABCDE
Nutri-Score C - средна оценка. Балансът между „лошите" (захар/сол/мазнини) и „добрите" (фибри/протеин) съставки е умерен.
NOVA 4Ултра-
преработена
NOVA 4 - ултрапреработени храни с добавки, аромати и изолати (газирани, снаксове, готови ястия). Скалата е 1-4: по-високо = по-преработено.

Добра оценка (6/10, Nutri-Score C). Силни страни са добрите фибри и добрия протеин. По-слаби страни - наситените мазнини (4.6г) и високата калоричност (357 kcal). Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
30/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории357 kcal
Протеин11.3 г
Мазнини5.9 г
Нас. мазн.4.6 г
Въглехид.64.7 г
Захари0.5 г
Фибри4.2 г
Сол0.5 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›5.9%
Наситени мазнини · средноiСредно съдържание на наситени мазнини (1.5-5г на 100г). В умерени количества е приемливо.Научи повече ›4.6%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›0.46%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.46%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Глутен
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.32 € (6.40 €/кг)

📋 Състав на Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г

7 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

ПШЕНИЧНО брашно тип 500-65,03% вода кокосово масло-3,4% захар хималайска сол-0,46% мая глазиращ агент сода бикарбонат
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г (ЗЛАТНА ДОБРУДЖА), 50 g. Най-ниска цена в Savly: €0.32 в Фантастико, София. Това прави 6.40 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г?

Най-ниската цена за Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г в Savly е €0.32 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г?

Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г е най-евтино в Фантастико (София) за €0.32.

Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г. Най-ниската цена е €0.32 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г?

Цените за Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г?

Savly Score на Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г е 6 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г?

Състав на Солети ЗЛАТНА ДОБРУДЖА детски 50 г: ПШЕНИЧНО брашно тип 500-65,03%, вода, кокосово масло-3,4%, захар , хималайска сол-0,46%, мая, глазиращ агент сода бикарбонат.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan