Солети Crax със сирене и лук 50 гр. Солети Crax със сирене и лук 50 гр.
Солети Crax със сирене и лук 50 гр. - CRAX

Солети Crax със сирене и лук 50 гр. / Crax (50 g)

💰 Цени по магазини

50 g 0.52 € 1 октомври
10.40 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.52 € (10.40 €/кг)

Солети Crax със сирене и лук 50 гр. (CRAX), 50 g. Най-ниска цена в Savly: €0.52 в Фантастико, София. Това прави 10.40 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети Crax със сирене и лук 50 гр.?

Най-ниската цена за Солети Crax със сирене и лук 50 гр. в Savly е €0.52 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети Crax със сирене и лук 50 гр.?

Солети Crax със сирене и лук 50 гр. е най-евтино в Фантастико (София) за €0.52.

Солети Crax със сирене и лук 50 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Солети Crax със сирене и лук 50 гр.. Най-ниската цена е €0.52 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Солети Crax със сирене и лук 50 гр.?

Цените за Солети Crax със сирене и лук 50 гр. са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan