Солети Chio стиклети 190 гр Солети Chio стиклети 190 гр
Солети Chio стиклети 190 гр - Chio

Солети Chio стиклети 190 гр / Chio (190 g)

💰 Цени по магазини

190 g 1.78 € 2 октомври
9.37 €/кг 2 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории374 kcal
Протеин11 г
Мазнини3.7 г
Нас. мазн.2 г
Въглехид.72 г
Захари1.1 г
Фибри6 г
Сол5.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›3.7%
Наситени мазнини · средноiСредно съдържание на наситени мазнини (1.5-5г на 100г). В умерени количества е приемливо.Научи повече ›2%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1.1%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›5.4%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсва съставът

Списък със състав

✓ Имаме хранителните стойности. Сега снимай съдържанието (списъка със съставки и Е-добавки), за да оценим добавките в него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.78 € (9.37 €/кг)

Солети Chio стиклети 190 гр (Chio), 190 g. Най-ниска цена в Savly: €1.78 в Фантастико, София. Това прави 9.37 €/кг. Последно обновена на 2 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети Chio стиклети 190 гр?

Най-ниската цена за Солети Chio стиклети 190 гр в Savly е €1.78 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети Chio стиклети 190 гр?

Солети Chio стиклети 190 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €1.78.

Солети Chio стиклети 190 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Солети Chio стиклети 190 гр. Най-ниската цена е €1.78 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Солети Chio стиклети 190 гр?

Цените за Солети Chio стиклети 190 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan