Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г
Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г - СЕЛЦЕ

Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г / СЕЛЦЕ (570 g)

💰 Цени по магазини

570 g 3.01 € 30 септември
5.28 €/кг 30 септември
570 g 3.16 € 30 септември
5.54 €/кг 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории131 kcal
Протеин–
Мазнини–
Нас. мазн.–
Въглехид.–
Захари–
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г

1 съставка

549 kJ / 131 kcal
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г (СЕЛЦЕ), 570 g. Най-ниска цена в Savly: €3.01 в Т Маркет, Твърдица. Това прави 5.28 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €3.01 до €3.16). Цени по вериги: Т Маркет €3.01, Макс €3.16. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г?

Най-ниската цена за Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г в Savly е €3.01 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г?

Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г е най-евтино в Т Маркет (Твърдица) за €3.01.

Каква е цената на Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г в Т Маркет и Макс?

В Т Маркет: €3.01, в Макс: €3.16.

Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г. Най-ниската цена е €3.01 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г?

Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.01 до €3.16.

Откъде са цените за Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г?

Цените за Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г?

Състав на Лютеница СЕЛЦЕ едро смляна 570 г: 549 kJ / 131 kcal.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan