Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр.

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
575 g 1.52 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
2.64 €/кг 29 септември
575 g 2.06 € 29 септември
3.58 €/кг 29 септември
575 g 2.07 € 29 септември
3.60 €/кг 29 септември
575 g 2.30 € 29 септември
4.00 €/кг 29 септември
575 g 2.55 € 29 септември
4.43 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. (Петел), 575 g. Най-ниска цена в Savly: €1.52 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 2.64 €/кг. Цената се следи в 5 магазина (от €1.52 до €2.55). Цени по вериги: Супермаркети Лекси €1.52, Жизел €2.06, Супермаркет Вирея €2.07, Макс €2.30, Т Маркет €2.55. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр.?

Най-ниската цена за Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. в Savly е €1.52 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр.?

Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €1.52.

Каква е цената на Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. в Т Маркет, Супермаркети Лекси и Жизел?

В Т Маркет: €2.55, в Супермаркети Лекси: €1.52, в Жизел: €2.06.

Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. на промоция ли е?

Да, Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. е в промоция в Супермаркети Лекси за €1.52.

В колко магазина се предлага Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр.?

Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. се следи в 5 магазина в Savly, с цени от €1.52 до €2.55.

Откъде са цените за Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр.?

Цените за Лютеница ПЕТЕЛ 575 гр. са добавени от потребители на Savly в 5 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan