Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.

💰 Цени по магазини

575 g 1.97 € 29 септември
3.43 €/кг 29 септември
575 g 2.16 € 29 септември
3.76 €/кг 29 септември
575 g 3.12 € 29 септември
5.43 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. (Петел), 575 g. Най-ниска цена в Savly: €1.97 в Финес, Димитровград. Това прави 3.43 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €1.97 до €3.12). Цени по вериги: Финес €1.97, Супермаркет Вирея €2.16, Пацони €3.12. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.?

Най-ниската цена за Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. в Savly е €1.97 в Финес.

Къде е най-евтино Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.?

Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. е най-евтино в Финес (Димитровград) за €1.97.

Каква е цената на Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. в Финес, Супермаркет Вирея и Пацони?

В Финес: €1.97, в Супермаркет Вирея: €2.16, в Пацони: €3.12.

Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.. Най-ниската цена е €1.97 в Финес. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.?

Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €1.97 до €3.12.

Откъде са цените за Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр.?

Цените за Лютеница ПЕТЕЛ домашна 575 гр. са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan