Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г
Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г - ББП

Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г / ББП (560 g)

💰 Цени по магазини

560 g 2.43 € 1 октомври
4.34 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории146 kcal
Протеин3.6 г
Мазнини10 г
Нас. мазн.6 г
Въглехид.10.2 г
Захари–
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›10%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›6%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.43 € (4.34 €/кг)

📋 Състав на Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г

9 съставки

Доматен концентрат 45% (ЕС-България) Пиперков концентрат 42% (ЕС-България) рафинирано слънчогледово масло захар йодирана сол фибри лук чесън черен пипер и кимион. Не съдържа
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г (ББП), 560 g. Най-ниска цена в Savly: €2.43 в Т Маркет, София. Това прави 4.34 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г?

Най-ниската цена за Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г в Savly е €2.43 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г?

Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г е най-евтино в Т Маркет (София) за €2.43.

Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г. Най-ниската цена е €2.43 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г?

Цените за Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г?

Състав на Лютеница ПЪВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР 560 г: Доматен концентрат 45% (ЕС-България), Пиперков концентрат 42% (ЕС-България), рафинирано слънчогледово масло, захар, йодирана сол, фибри, лук, чесън, черен пипер и кимион. Не съдържа.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan