Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр
Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр - Muller

Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр / Muller (450 g)

💰 Цени по магазини

450 g 2.55 € 1 октомври
5.67 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
🌴Без палмово масло
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.55 € (5.67 €/кг)

📋 Състав на Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр

10 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

отстранено мляко вода захар сметана какаов прах (с намалено съдържание на мазнини 1,4 %) нишесте модифицирано нишесте сгъстител: карагинан аромат оцветител: каротини
Състав от OFF (ODbL), преведен автоматично · чужд етикет, чака български. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр (Muller), 450 g. Най-ниска цена в Savly: €2.55 в Фантастико, София. Това прави 5.67 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр?

Най-ниската цена за Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр в Savly е €2.55 в Фантастико.

Къде е най-евтино Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр?

Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр е най-евтино в Фантастико (София) за €2.55.

Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр. Най-ниската цена е €2.55 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр?

Цените за Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр?

Състав на Пудинг Muller Ванилов Сос 450гр: Odstředěné mléko/odstredeně mlieko, voda, cukr/cukor, smetana smotana, kakaový prášek se sníženým množstvím tuku/kakaový prášok so zníženým množstvom tuku 1,4 %, škrob, modifikovaný škrob, zahuštovadlo: karagenan/zahustovadlo: karagênan; aroma/aróma, barvivo: karoteny/farbivo: karotény.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan