Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет

Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет / Mr Nutz (120 g)

💰 Цени по магазини

120 g 1.12 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
9.33 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я високите наситени мазнини (6.4г) и високата калоричност (461 kcal). По-добри страни са добрите фибри, добрия протеин и предимно ненаситени (полезни) мазнини. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории461 kcal
Протеин11 г
Мазнини19 г
Нас. мазн.6.4 г
Въглехид.60 г
Захари7 г
Фибри3.2 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›19%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›6.4%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›7%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.12 € (9.33 €/кг)

📋 Състав на Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет

2 съставки

C OM sa 5) U J vrednost of which saturates/ od tega nasičene maščobe Nutritivne vrednosti /Nutrition information/ Prosječne hranjive vrijednosti/ Povprečna hranilna vrednost: Energija/Energy/Energija/Energijska Masti/Fat/Masti/Maščobe od kojih zasićene masne kiseline / od kojih zasićene masne kiseline/ na / per / u/na 100 g 1936 kJ/ 461 kcal 19 g 6,4 g Ugljeni hidrati/Carbohydrate/ 60 g Ugljikohidrati/Ogljikovi hidrati od kojih šećeri / of which sugar/ 7,0 g od kojih šećeri/ od tega sladkorji Vlakna/Fiber/Vlakna / Prehranske 3,2 g vlaknine Proteini/Protein/Bjelančevine/ 11 g Beljakovine 2,8 g So/Salt/Sol/Sol Datum proizvodnje / Najbolje upotrebiti do Prodiction Date/Best before Datum proizvodnje /Najbolje upotrijebiti do
Състав от OFF (ODbL) · чужд етикет, чака български. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет (Mr Nutz), 120 g. Най-ниска цена в Savly: €1.12 в Фантастико, София, промоция до 14 октомври. Това прави 9.33 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет?

Най-ниската цена за Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет в Savly е €1.12 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет?

Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет е най-евтино в Фантастико (София) за €1.12.

Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет на промоция ли е?

Да, Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет е в промоция в Фантастико до 14 октомври за €1.12.

Откъде са цените за Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет?

Цените за Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет?

Savly Score на Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет?

Състав на Солети Mr Nutz с пълнеж шоколад 120 гр пакет: C OM sa 5), U J vrednost of which saturates/ od tega nasičene maščobe Nutritivne vrednosti /Nutrition information/ Prosječne hranjive vrijednosti/ Povprečna hranilna vrednost: Energija/Energy/Energija/Energijska Masti/Fat/Masti/Maščobe od kojih zasićene masne kiseline / od kojih zasićene masne kisel…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan