Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz

Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz / Lorenz (75 g)

💰 Цени по магазини

75 g 0.54 € 1 октомври
7.20 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

3
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.
NOVA 3Преработена
NOVA 3 - преработени храни с добавена сол, захар или масло (хляб, сирене, консерви). Скалата е 1-4.

Средна оценка (3/10, Nutri-Score E). Свалят я високата сол (4.5г) и високата калоричност (393 kcal). По-добри страни са добрите фибри и добрия протеин. Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
24/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории393 kcal
Протеин12 г
Мазнини5.9 г
Нас. мазн.0.8 г
Въглехид.71 г
Захари3.4 г
Фибри4 г
Сол4.5 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · средноiСредно съдържание на мазнини (3-17.5г на 100г). Приемливо; важно е какви са - ненаситените (растителни, рибни) са за предпочитане пред наситените.Научи повече ›5.9%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.8%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›3.4%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›4.5%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Глутен
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.54 € (7.20 €/кг)

📋 Състав на Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz

7 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

_Weizenmehl_ Rapsöl Salz Meersalz (1,3%) _Gerstenmalzextrakt_ Hefe Säureregulator: Natriumhydroxid
Състав от OFF (ODbL) · чужд етикет, чака български. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz (Lorenz), 75 g. Най-ниска цена в Savly: €0.54 в Фантастико, София. Това прави 7.20 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz?

Най-ниската цена за Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz в Savly е €0.54 в Фантастико.

Къде е най-евтино Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz?

Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz е най-евтино в Фантастико (София) за €0.54.

Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz. Най-ниската цена е €0.54 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz?

Цените за Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz?

Savly Score на Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz е 3 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz?

Състав на Солети Saltletts класик 75 гр пакет Lorenz: _Weizenmehl_, Rapsöl, Salz, Meersalz (1,3%), _Gerstenmalzextrakt_, Hefe, Säureregulator: Natriumhydroxid.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan