Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г

Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г / ЕКО МЕС (180 g)

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
180 g 3.42 € 1 октомври
19.00 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

1
/ 10
Слаб
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.
NOVA 3Преработена
NOVA 3 - преработени храни с добавена сол, захар или масло (хляб, сирене, консерви). Скалата е 1-4.

Слаба оценка (1/10, Nutri-Score E). Свалят я високата сол (2г) и високите наситени мазнини (15г). По-добра страна е високия протеин (23г). Съдържа 3 E-добавки, сред които Натриев нитрит с висок риск по методиката на Savly.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
4/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории310 kcal
Протеин23 г
Мазнини24 г
Нас. мазн.15 г
Въглехид.0 г
Захари0 г
Сол2 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›24%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›15%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›2%
Е-добавки 3 · отвори за детайли
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 3.42 € (19.00 €/кг)

📋 Състав на Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г

7 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

ГОВЕЖДО МЕСО 86% ГОВЕЖДА ЛОЙ 9% СОЛ КОНСЕРВАНТ: НАТРИЕВ НИТРИТ АНТИОКСИДАНТИ: Е301 ГОВЕЖДИ ЖЕЛАТИН ЧЕРЕН ПИПЕР ДАФИНОВ ЛИСТ
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г (ЕКО МЕС), 180 g. Най-ниска цена в Savly: €3.42 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 19.00 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г?

Най-ниската цена за Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г в Savly е €3.42 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г?

Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €3.42.

Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г. Най-ниската цена е €3.42 в Супермаркети Лекси. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г?

Цените за Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г?

Savly Score на Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г е 1 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г?

Състав на Саздърма ЕКО МЕС телешка 180 г: ГОВЕЖДО МЕСО 86%; ГОВЕЖДА ЛОЙ 9%; СОЛ; КОНСЕРВАНТ: НАТРИЕВ НИТРИТ, АНТИОКСИДАНТИ: Е301, E331: ГОВЕЖДИ ЖЕЛАТИН; ЧЕРЕН ПИПЕР ДАФИНОВ ЛИСТ;

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan