Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г

Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г / ХАДЖИЙСКИ (300 g)

💰 Цени по магазини

300 g 5.11 € 1 октомври
17.03 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я високите наситени мазнини (21г) и високата калоричност (376 kcal). По-добра страна е високия протеин (25.8г). Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории376 kcal
Протеин25.8 г
Мазнини29.6 г
Нас. мазн.21 г
Въглехид.1.6 г
Захари1.6 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›29.6%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›21%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1.6%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Кашкавал От Краве Мляко Верея 400гр
Кашкавал От Краве Мляко Верея 400гр
от 4.99 €
9

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 5.11 € (17.03 €/кг)

📋 Състав на Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г

5 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

Краве мляко 100 % сол млечно-кисели култури сирищен ензим калциев двухлорид
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г (ХАДЖИЙСКИ), 300 g. Най-ниска цена в Savly: €5.11 в ДАР, София. Това прави 17.03 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г?

Най-ниската цена за Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г в Savly е €5.11 в ДАР.

Къде е най-евтино Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г?

Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г е най-евтино в ДАР (София) за €5.11.

Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г. Най-ниската цена е €5.11 в ДАР. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г?

Цените за Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г?

Savly Score на Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г?

Състав на Кашкавал от краве мляко ХАДЖИЙСКИ 300 г: Краве мляко 100 %, сол, млечно-кисели култури, сирищен ензим, калциев двухлорид.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan