Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г

Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г / БОЖЕНЦИ (270 g)

💰 Цени по магазини

270 g 2.75 € 1 октомври
10.19 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

3
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.
NOVA 3Преработена
NOVA 3 - преработени храни с добавена сол, захар или масло (хляб, сирене, консерви). Скалата е 1-4.

Средна оценка (3/10, Nutri-Score E). Свалят я високата сол (2г) и високите наситени мазнини (15г). По-добра страна е високия протеин (26г). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории334 kcal
Протеин26 г
Мазнини25 г
Нас. мазн.15 г
Въглехид.1 г
Захари1 г
Сол2 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›25%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›15%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1%
Сол · високоiВисоко съдържание на сол (над 1.5г на 100г). Твърде много сол качва кръвното налягане; цели под 5г дневно.Научи повече ›2%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Кашкавал От Краве Мляко Верея 400гр
Кашкавал От Краве Мляко Верея 400гр
от 4.99 €
9

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.75 € (10.19 €/кг)

📋 Състав на Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г

4 съставки

КРАВЕ МЛЯКО ЗАКВАСКА МАЯ СОЛ
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г (БОЖЕНЦИ), 270 g. Най-ниска цена в Savly: €2.75 в Минимарт, София. Това прави 10.19 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г?

Най-ниската цена за Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г в Savly е €2.75 в Минимарт.

Къде е най-евтино Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г?

Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г е най-евтино в Минимарт (София) за €2.75.

Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г. Най-ниската цена е €2.75 в Минимарт. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г?

Цените за Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г?

Savly Score на Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г е 3 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г?

Състав на Кашкавал от краве мляко БОЖЕНЦИ 270 г: КРАВЕ МЛЯКО, ЗАКВАСКА, МАЯ, СОЛ.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan