Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
500 g 5.67 € 29 септември
11.34 €/кг 29 септември
500 g 6.13 € 29 септември
12.26 €/кг 29 септември
4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Сваля я високите наситени мазнини (13г). По-добра страна е добрия протеин. Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории–
Протеин15 г
Мазнини19 г
Нас. мазн.13 г
Въглехид.3.4 г
Захари3.3 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›19%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›13%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›3.3%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
РАЛИЦА Краве сирене 15 кг
РАЛИЦА Краве сирене 15 кг / РАЛИЦА
от 122.40 €
6

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.

5 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

СЪГЛАСНО РЕГЛАМЕНТ 1169: краве МЛЯКО сол закваска сирищна мая регулатор на киселиността: калциев хлорид
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. (ДОМЛЯН), 500 g. Най-ниска цена в Savly: €5.67 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 11.34 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €5.67 до €6.13). Цени по вериги: Супермаркети Лекси €5.67, ДАР €6.13. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Най-ниската цена за Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. в Savly е €5.67 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €5.67.

Каква е цената на Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. в ДАР и Супермаркети Лекси?

В ДАР: €6.13, в Супермаркети Лекси: €5.67.

Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.. Най-ниската цена е €5.67 в Супермаркети Лекси. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.67 до €6.13.

Откъде са цените за Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Цените за Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Savly Score на Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр. е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.?

Състав на Краве сирене ДОМЛЯН 500 гр.: СЪГЛАСНО РЕГЛАМЕНТ 1169: краве МЛЯКО, сол,закваска, сирищна мая, регулатор на киселиността: калциев хлорид.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan