Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г
Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г - МУРГАШ

Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г / МУРГАШ (500 g)

💰 Цени по магазини

500 g 5.11 € 29 септември
10.22 €/кг 29 септември
500 g 5.24 € 29 септември
10.48 €/кг 29 септември
500 g 9.50 € 29 септември
19.00 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г (МУРГАШ), 500 g. Най-ниска цена в Savly: €5.11 в KAM, София. Това прави 10.22 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €5.11 до €9.50). Цени по вериги: KAM €5.11, Супермаркет Вирея €5.24, Валди €9.50. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г?

Най-ниската цена за Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г в Savly е €5.11 в KAM.

Къде е най-евтино Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г?

Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г е най-евтино в KAM (София) за €5.11.

Каква е цената на Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г в KAM, Супермаркет Вирея и Валди?

В KAM: €5.11, в Супермаркет Вирея: €5.24, в Валди: €9.50.

Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г. Най-ниската цена е €5.11 в KAM. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г?

Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €5.11 до €9.50.

Откъде са цените за Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г?

Цените за Краве сирене МУРГАШ в тенекия 500 г са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan