Макарони Кръстев прави 400 гр. Макарони Кръстев прави 400 гр.

💰 Цени по магазини

400 g 0.50 € 29 септември
1.25 €/кг 29 септември
400 g 0.55 € 29 септември
1.38 €/кг 29 септември
400 g 0.56 € 29 септември 🏷️ ПРОМО
1.40 €/кг 29 септември
400 g 0.61 € 29 септември
1.53 €/кг 29 септември
400 g 0.63 € 29 септември
1.58 €/кг 29 септември
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
Супермаркет 24-7
400 g 0.70 € 29 септември
1.75 €/кг 29 септември
400 g 0.84 € 29 септември
2.10 €/кг 29 септември
400 g 0.84 € 29 септември
2.10 €/кг 29 септември
400 g 0.87 € 29 септември
2.18 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Макарони Кръстев прави 400 гр. (КРЪСТЕВ), 400 g. Най-ниска цена в Savly: €0.50 в Жизел, Монтана. Това прави 1.25 €/кг. Цената се следи в 10 магазина (от €0.50 до €0.87). Цени по вериги: Жизел €0.50, ДАР €0.55, BulMag €0.56, Микрите €0.61, Коме Сва €0.63, РТ Маркет €0.66, Супермаркет 24-7 €0.70, Kaufland €0.84 и още. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Макарони Кръстев прави 400 гр.?

Най-ниската цена за Макарони Кръстев прави 400 гр. в Savly е €0.50 в Жизел.

Къде е най-евтино Макарони Кръстев прави 400 гр.?

Макарони Кръстев прави 400 гр. е най-евтино в Жизел (Монтана) за €0.50.

Каква е цената на Макарони Кръстев прави 400 гр. в Kaufland, Т Маркет и ДАР?

В Kaufland: €0.84, в Т Маркет: €0.84, в ДАР: €0.55.

Макарони Кръстев прави 400 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Макарони Кръстев прави 400 гр.. Най-ниската цена е €0.50 в Жизел. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Макарони Кръстев прави 400 гр.?

Макарони Кръстев прави 400 гр. се следи в 10 магазина в Savly, с цени от €0.50 до €0.87.

Откъде са цените за Макарони Кръстев прави 400 гр.?

Цените за Макарони Кръстев прави 400 гр. са добавени от потребители на Savly в 10 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan