Макарони Кръстев охлюви 400 гр. Макарони Кръстев охлюви 400 гр.

💰 Цени по магазини

400 g 0.57 € 29 септември
1.43 €/кг 29 септември
400 g 0.63 € 29 септември
1.58 €/кг 29 септември
400 g 0.64 € 29 септември
1.60 €/кг 29 септември
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
Магазини Биляна
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
400 g 0.67 € 29 септември
1.68 €/кг 29 септември
Хранителни стойности на 100 г
Калории352 kcal
Протеин10.8 г
Мазнини0.2 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.75.7 г
Захари2.4 г
Фибри2.2 г
Сол0.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.23%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.05%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›2.4%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.4%
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсва съставът

Списък със състав

✓ Имаме хранителните стойности. Сега снимай съдържанието (списъка със съставки и Е-добавки), за да оценим добавките в него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Макарони Кръстев охлюви 400 гр. (КРЪСТЕВ), 400 g. Най-ниска цена в Savly: €0.57 в Абсолют +, Павликени. Това прави 1.43 €/кг. Цената се следи в 6 магазина (от €0.57 до €0.67). Цени по вериги: Абсолют + €0.57, Коме Сва €0.63, Наблизо €0.64, РТ Маркет €0.66, Магазини Биляна €0.66, BulMag €0.67. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Макарони Кръстев охлюви 400 гр.?

Най-ниската цена за Макарони Кръстев охлюви 400 гр. в Savly е €0.57 в Абсолют +.

Къде е най-евтино Макарони Кръстев охлюви 400 гр.?

Макарони Кръстев охлюви 400 гр. е най-евтино в Абсолют + (Павликени) за €0.57.

Каква е цената на Макарони Кръстев охлюви 400 гр. в Абсолют +, Коме Сва и Наблизо?

В Абсолют +: €0.57, в Коме Сва: €0.63, в Наблизо: €0.64.

Макарони Кръстев охлюви 400 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Макарони Кръстев охлюви 400 гр.. Най-ниската цена е €0.57 в Абсолют +. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Макарони Кръстев охлюви 400 гр.?

Макарони Кръстев охлюви 400 гр. се следи в 6 магазина в Savly, с цени от €0.57 до €0.67.

Откъде са цените за Макарони Кръстев охлюви 400 гр.?

Цените за Макарони Кръстев охлюви 400 гр. са добавени от потребители на Savly в 6 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan