Макарони Кръстев спирали 400 гр. Макарони Кръстев спирали 400 гр.

💰 Цени по магазини

400 g 0.50 € 29 септември
1.25 €/кг 29 септември
400 g 0.57 € 29 септември
1.43 €/кг 29 септември
400 g 0.61 € 29 септември
1.53 €/кг 29 септември
400 g 0.63 € 29 септември
1.58 €/кг 29 септември
400 g 0.64 € 29 септември
1.60 €/кг 29 септември
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
Магазини Биляна
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
400 g 0.66 € 29 септември
1.65 €/кг 29 септември
400 g 0.67 € 29 септември
1.68 €/кг 29 септември
Супермаркет 24-7
400 g 0.70 € 29 септември
1.75 €/кг 29 септември
400 g 0.84 € 29 септември
2.10 €/кг 29 септември
400 g 0.87 € 29 септември
2.18 €/кг 29 септември
8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е добрия протеин. По-слаба страна - високата калоричност (352 kcal). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории352 kcal
Протеин10.8 г
Мазнини0.2 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.75.7 г
Захари2.4 г
Фибри2.2 г
Сол0.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.23%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.05%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›2.4%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.4%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
*Глутен
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Макарони Кръстев спирали 400 гр.

2 съставки

Пшенична грис вода Нето тегло: 400 g
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Макарони Кръстев спирали 400 гр. (КРЪСТЕВ), 400 g. Най-ниска цена в Savly: €0.50 в Жизел, Монтана. Това прави 1.25 €/кг. Цената се следи в 12 магазина (от €0.50 до €0.87). Цени по вериги: Жизел €0.50, Абсолют + €0.57, Микрите €0.61, Коме Сва €0.63, Наблизо €0.64, ДАР €0.66, Магазини Биляна €0.66, РТ Маркет €0.66 и още. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Най-ниската цена за Макарони Кръстев спирали 400 гр. в Savly е €0.50 в Жизел.

Къде е най-евтино Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Макарони Кръстев спирали 400 гр. е най-евтино в Жизел (Монтана) за €0.50.

Каква е цената на Макарони Кръстев спирали 400 гр. в Т Маркет, ДАР и Жизел?

В Т Маркет: €0.84, в ДАР: €0.66, в Жизел: €0.50.

Макарони Кръстев спирали 400 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Макарони Кръстев спирали 400 гр.. Най-ниската цена е €0.50 в Жизел. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Макарони Кръстев спирали 400 гр. се следи в 12 магазина в Savly, с цени от €0.50 до €0.87.

Откъде са цените за Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Цените за Макарони Кръстев спирали 400 гр. са добавени от потребители на Savly в 12 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Savly Score на Макарони Кръстев спирали 400 гр. е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Макарони Кръстев спирали 400 гр.?

Състав на Макарони Кръстев спирали 400 гр.: Пшенична грис, вода Нето тегло: 400 g.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan