Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен

Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен / Rice Up (18 g)

💰 Цени по магазини

18 g 0.40 € 1 октомври
22.22 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

3
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.
NOVA 4Ултра-
преработена
NOVA 4 - ултрапреработени храни с добавки, аромати и изолати (газирани, снаксове, готови ястия). Скалата е 1-4: по-високо = по-преработено.

Средна оценка (3/10, Nutri-Score E). Свалят я повишената сол (0.7г) и високите наситени мазнини (15г). Съдържа 2 E-добавки с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
23/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории451 kcal
Протеин6.1 г
Мазнини24 г
Нас. мазн.15 г
Въглехид.50 г
Захари5 г
Фибри2.9 г
Сол0.7 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›24%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›15%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›5%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.7%
Е-добавки 2 · отвори за детайли
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Оризов бар от кафяв пълнозърнест ориз с черен шоколад
Оризов бар от кафяв пълнозърнест ориз с черен шоколад / Rice Up
от 0.40 €
4

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.40 € (22.22 €/кг)

📋 Състав на Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен

3 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

черен шоколад 68% (какаова маса, какаово масло, фибри от корен на цикория, емулгатор: слънчогледов лецитин, натурален аромат ванилия) кафяв ориз 31,8% натурален аромат банан 0,2%.
Състав от OFF (ODbL), преведен автоматично. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен (Rice Up), 18 g. Най-ниска цена в Savly: €0.40 в Lidl, София. Това прави 22.22 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен?

Най-ниската цена за Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен в Savly е €0.40 в Lidl.

Къде е най-евтино Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен?

Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен е най-евтино в Lidl (София) за €0.40.

Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен. Най-ниската цена е €0.40 в Lidl. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен?

Цените за Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен?

Savly Score на Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен е 3 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен?

Състав на Бар Оризов Rice Up! Zero Тъмен Шоколад Банан 18 Г Без Глутен: Черен шоколад 68% [какаова маса, какаово масло, фибри от корен на цикория, емулгатор: слънчогледов лецитин, натурален аромат ванилия), кафяв ълнозърнест ориз 31,8%, натурален аромат Банан 0,2%. Шоколад: суха какаова маса: минимум 58%. Може да съдържа следи от мляко. Съхранявайте в сухи и прохладни п…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan