Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр

Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр / Fol Epi (150 g)

💰 Цени по магазини

150 g 5.62 € 1 октомври
37.47 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.
NOVA 4Ултра-
преработена
NOVA 4 - ултрапреработени храни с добавки, аромати и изолати (газирани, снаксове, готови ястия). Скалата е 1-4: по-високо = по-преработено.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Свалят я повишената сол (1.2г) и високите наситени мазнини (19г). По-добра страна е високия протеин (25г). Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
24/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории352 kcal
Протеин25 г
Мазнини28 г
Нас. мазн.19 г
Въглехид.0.4 г
Захари0 г
Сол1.2 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›28%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›19%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›1.2%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Зърнесто прясно сирене котидж
Зърнесто прясно сирене котидж / Milbona
от 1.65 €
8

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 5.62 € (37.47 €/кг)

📋 Състав на Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр

4 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

Lait de vache pasteurisé (origine France) ferments sel colorants de croûte : E150a
Състав от OFF (ODbL) · чужд етикет, чака български. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр (Fol Epi), 150 g. Най-ниска цена в Savly: €5.62 в Фантастико, София. Това прави 37.47 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр?

Най-ниската цена за Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр в Savly е €5.62 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр?

Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €5.62.

Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр. Най-ниската цена е €5.62 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр?

Цените за Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр?

Savly Score на Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр?

Състав на Сирене Fol Epi класик слайс 150 гр: Lait de vache pasteurisé (origine France), ferments, sel, colorants de croûte : E150a,

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan