Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр
Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр - Singletons

Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр / Singletons (150 g)

💰 Цени по магазини

150 g 3.79 € 1 октомври
25.27 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 3.79 € (25.27 €/кг)

Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр (Singletons), 150 g. Най-ниска цена в Savly: €3.79 в Фантастико, София. Това прави 25.27 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр?

Най-ниската цена за Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр в Savly е €3.79 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр?

Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €3.79.

Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр. Най-ниската цена е €3.79 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр?

Цените за Сирене Singletons английски чедър слайс 150 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan