Сирене горгонзола Trentin 150 гр Сирене горгонзола Trentin 150 гр
Сирене горгонзола Trentin 150 гр - Trentin

Сирене горгонзола Trentin 150 гр / Trentin (150 g)

💰 Цени по магазини

150 g 4.09 € 1 октомври
27.27 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 4.09 € (27.27 €/кг)

Сирене горгонзола Trentin 150 гр (Trentin), 150 g. Най-ниска цена в Savly: €4.09 в Фантастико, София. Това прави 27.27 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене горгонзола Trentin 150 гр?

Най-ниската цена за Сирене горгонзола Trentin 150 гр в Savly е €4.09 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене горгонзола Trentin 150 гр?

Сирене горгонзола Trentin 150 гр е най-евтино в Фантастико (София) за €4.09.

Сирене горгонзола Trentin 150 гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене горгонзола Trentin 150 гр. Най-ниската цена е €4.09 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене горгонзола Trentin 150 гр?

Цените за Сирене горгонзола Trentin 150 гр са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan