Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г

Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г / БИОПРОГРАМА (20 g)

💰 Цени по магазини

20 g 0.81 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
40.50 €/кг 1 октомври
Магазини Браво
20 g 1.20 € 1 октомври
60.00 €/кг 1 октомври
20 g 1.50 € 1 октомври
75.00 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории0 kcal
Протеин0.1 г
Мазнини0 г
Нас. мазн.0 г
Въглехид.0 г
Захари0.2 г
Нива на хранителни вещества
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›0.2%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 3 вериги): 1.20 € (60.00 €/кг)

📋 Състав на Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г

1 съставка

Стрък мащерка /100%/
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г (БИОПРОГРАМА), 20 g. Най-ниска цена в Savly: €0.81 в Метро, София. Това прави 40.50 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €0.81 до €1.50). Цени по вериги: Метро €0.81, Магазини Браво €1.20, Макс €1.50. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Най-ниската цена за Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г в Savly е €0.81 в Метро.

Къде е най-евтино Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г е най-евтино в Метро (София) за €0.81.

Каква е цената на Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г в Метро, Магазини Браво и Макс?

В Метро: €0.81, в Магазини Браво: €1.20, в Макс: €1.50.

Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г на промоция ли е?

Да, Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г е в промоция в Метро за €0.81.

В колко магазина се предлага Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €0.81 до €1.50.

Откъде са цените за Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Цените за Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Savly Score на Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г?

Състав на Чай БИОПРОГРАМА мащерка 20x1 г: Стрък мащерка /100%/.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan