Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г
Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г - GT PREMIUM

Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г / Gt Premium (20 g)

💰 Цени по магазини

20 g 0.95 € 29 септември
47.50 €/кг 29 септември
20 g 1.10 € 29 септември
55.00 €/кг 29 септември
⚖️

По закон няма хранителна таблица

При чая Регламент (ЕС) № 1169/2011 (Приложение V, т. 8) не изисква хранителна декларация, затова на опаковката няма такава таблица. Съставът обаче го има на опаковката - снимай него.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г (GT PREMIUM), 20 g. Най-ниска цена в Savly: €0.95 в Kaufland, София. Това прави 47.50 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.95 до €1.10). Цени по вериги: Kaufland €0.95, BulMag €1.10. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г?

Най-ниската цена за Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г в Savly е €0.95 в Kaufland.

Къде е най-евтино Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г?

Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г е най-евтино в Kaufland (София) за €0.95.

Каква е цената на Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г в Kaufland и BulMag?

В Kaufland: €0.95, в BulMag: €1.10.

Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г. Най-ниската цена е €0.95 в Kaufland. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г?

Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.95 до €1.10.

Откъде са цените за Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г?

Цените за Чай GT PREMIUM Мащерка 20 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan