Чай GT PREMIUM мента 20 г. Чай GT PREMIUM мента 20 г.
Чай GT PREMIUM мента 20 г. - GT PREMIUM

Чай GT PREMIUM мента 20 г. / Gt Premium (20 g)

💰 Цени по магазини

20 g 0.79 € 1 октомври 🏷️ ПРОМО
39.50 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

✓ Без Е-добавки в състава
⚖️

По закон няма хранителна таблица

При чая Регламент (ЕС) № 1169/2011 (Приложение V, т. 8) не изисква хранителна декларация, затова на опаковката няма такава таблица.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.79 € (39.50 €/кг)

📋 Състав на Чай GT PREMIUM мента 20 г.

5 съставки

Корен от джинджифил Листа от мента Лайка Лист от червена малина Листа от коприва. Една
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Чай GT PREMIUM мента 20 г. (GT PREMIUM), 20 g. Най-ниска цена в Savly: €0.79 в ДАР, промоция до 7 октомври. Това прави 39.50 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Чай GT PREMIUM мента 20 г.?

Най-ниската цена за Чай GT PREMIUM мента 20 г. в Savly е €0.79 в ДАР.

Къде е най-евтино Чай GT PREMIUM мента 20 г.?

Чай GT PREMIUM мента 20 г. е най-евтино в ДАР за €0.79.

Чай GT PREMIUM мента 20 г. на промоция ли е?

Да, Чай GT PREMIUM мента 20 г. е в промоция в ДАР до 7 октомври за €0.79 (от брошура).

Откъде са цените за Чай GT PREMIUM мента 20 г.?

Цените за Чай GT PREMIUM мента 20 г. са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Чай GT PREMIUM мента 20 г.?

Състав на Чай GT PREMIUM мента 20 г.: Корен от джинджифил, Листа от мента, Лайка, Лист от червена малина, Листа от коприва. Една.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan