Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.
Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. - ЛУКЧЕТА

Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. / ЛУКЧЕТА (24 g)

💰 Цени по магазини

Супермаркет 24-7
24 g 0.80 € 29 септември
33.33 €/кг 29 септември
24 g 0.84 € 29 септември
35.00 €/кг 29 септември
✓ Без вредни добавки в състава
⚖️

По закон няма хранителна таблица

При чая Регламент (ЕС) № 1169/2011 (Приложение V, т. 8) не изисква хранителна декларация, затова на опаковката няма такава таблица.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.

5 съставки

Стръкове от мащерка Стръкове от риган Листа от градински чай Листа от мента подсладете с бонбони Лукчета.Да се
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. (ЛУКЧЕТА), 24 g. Най-ниска цена в Savly: €0.80 в Супермаркет 24-7, Лесово. Това прави 33.33 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.80 до €0.84). Цени по вериги: Супермаркет 24-7 €0.80, Болеро €0.84. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.?

Най-ниската цена за Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. в Savly е €0.80 в Супермаркет 24-7.

Къде е най-евтино Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.?

Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. е най-евтино в Супермаркет 24-7 (Лесово) за €0.80.

Каква е цената на Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. в Супермаркет 24-7 и Болеро?

В Супермаркет 24-7: €0.80, в Болеро: €0.84.

Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.. Най-ниската цена е €0.80 в Супермаркет 24-7. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.?

Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.80 до €0.84.

Откъде са цените за Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.?

Цените за Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.?

Състав на Чай ЛУКЧЕТА бронхо 12 бр. , 24 гр.: Стръкове от мащерка, Стръкове от риган, Листа от градински чай, Листа от мента, Корени от сладник. Натурален продукт.Без добавени ароматизанти и оцветители. Указания за употреба:Поставете едно филтърно пакетче чай в чаша с подходящ обем и залейте със 150 ml вряща вода. Оставете чаят да се запари око…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan