Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр

Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр / РОДОПСКО ЧУДО (200 g)

💰 Цени по магазини

Бойчо Огнянов 1 ЕООД
200 g 2.48 € 30 септември
12.40 €/кг 30 септември
Магазини Браво
200 g 2.50 € 30 септември
12.50 €/кг 30 септември
200 g 3.12 € 30 септември
15.60 €/кг 30 септември
Супермаркет 24-7
200 g 3.99 € 30 септември
19.95 €/кг 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Сваля я високите наситени мазнини (13г). По-добра страна е високия протеин (21г). Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории279 kcal
Протеин21 г
Мазнини21 г
Нас. мазн.13 г
Въглехид.1.5 г
Захари1.5 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›21%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›13%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1.5%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
*Мляко
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Кашкавал От Краве Мляко Саяна 600гр Вакуум
Кашкавал От Краве Мляко Саяна 600гр Вакуум / Саяна
от 8.06 €
6

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр

5 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

краве мляко закваска регулатор на киселинноста калциев хлорид сол мая
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр (РОДОПСКО ЧУДО), 200 g. Най-ниска цена в Savly: €2.48 в Бойчо Огнянов 1 ЕООД, Радомир. Това прави 12.40 €/кг. Цената се следи в 4 магазина (от €2.48 до €3.99). Цени по вериги: Бойчо Огнянов 1 ЕООД €2.48, Магазини Браво €2.50, Т Маркет €3.12, Супермаркет 24-7 €3.99. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Най-ниската цена за Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр в Savly е €2.48 в Бойчо Огнянов 1 ЕООД.

Къде е най-евтино Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр е най-евтино в Бойчо Огнянов 1 ЕООД (Радомир) за €2.48.

Каква е цената на Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр в Т Маркет, Бойчо Огнянов 1 ЕООД и Магазини Браво?

В Т Маркет: €3.12, в Бойчо Огнянов 1 ЕООД: €2.48, в Магазини Браво: €2.50.

Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр. Най-ниската цена е €2.48 в Бойчо Огнянов 1 ЕООД. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €2.48 до €3.99.

Откъде са цените за Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Цените за Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Savly Score на Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр?

Състав на Краве кашкавал РОДОПСКО ЧУДО 200гр: краве мляко,закваска,регулатор на киселинноста калциев хлорид, сол,мая.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan