Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан

Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан (250 g)

💰 Цени по магазини

250 g 4.30 € 28 септември
17.20 €/кг 28 септември
250 g 4.60 € 28 септември
18.40 €/кг 28 септември
10
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score A - отлична оценка. Скалата A→E мери захарта, наситените мазнини, солта и калориите спрямо фибрите, протеина и плодовете/зеленчуците. A = малко „лоши" и повече „добри" съставки.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Отлична оценка (10/10, Nutri-Score A). Силни страни са високите фибри (7.4г), високия протеин (26.7г) и предимно ненаситени (полезни) мазнини. По-слаби страни - високите наситени мазнини (9.4г) и високата калоричност (642 kcal). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
58/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
10/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории642 kcal
Протеин26.7 г
Мазнини51 г
Нас. мазн.9.4 г
Въглехид.18.4 г
Захари4.4 г
Фибри7.4 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›51%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›9.4%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›4.4%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.02%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
*Фъстъци
🌴Без палмово масло
🌱Веган
🥗Вегетарианско
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан

1 съставка

Печени био ФЪСТЪЦИ
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан, 250 g. Най-ниска цена в Savly: €4.30 в ДМ България. Това прави 17.20 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €4.30 до €4.60). Цени по вериги: ДМ България €4.30, Lilly Drogerie €4.60. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Най-ниската цена за Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан в Savly е €4.30 в ДМ България.

Къде е най-евтино Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан е най-евтино в ДМ България за €4.30.

Каква е цената на Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.30, в Lilly Drogerie: €4.60.

Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан. Най-ниската цена е €4.30 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.30 до €4.60.

Откъде са цените за Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Цените за Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Savly Score на Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан е 10 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан?

Състав на Масло Био Фъстъчено Harmonica 100% 250гр Буркан: Печени био ФЪСТЪЦИ

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan