Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес

💰 Цени по магазини

100 g 0.99 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
9.90 €/кг 28 септември
100 g 1.40 € 28 септември
14.00 €/кг 28 септември
4
/ 10
Пий умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.
NOVA 1Непреработена
NOVA 1 - непреработени или минимално преработени храни (плодове, зеленчуци, мляко, ядки). Скалата е 1-4: по-ниско = по-добре.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Сваля я повишената захар (10г). По-добра страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории63 kcal
Протеин0.4 г
Мазнини0.1 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.14 г
Захари10 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.1%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.1%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›10%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
🌴Без палмово масло
🌱Веган
🥗Вегетарианско
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.
🌿 По-здравословна алтернатива
Био плодова закуска манго/круша/банан Hipp 100гр. пауч
Био плодова закуска манго/круша/банан Hipp 100гр. пауч / Hipp
от 1.40 €
10

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес

3 съставки

Пера (99,9%) витамин C сок от лимон концентрат
Състав от OFF (ODbL), преведен автоматично. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес, 100 g. Най-ниска цена в Savly: €0.99 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 9.90 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.99 до €1.40). Цени по вериги: Lilly Drogerie €0.99, ДМ България €1.40. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Най-ниската цена за Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес в Savly е €0.99 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес е най-евтино в Lilly Drogerie за €0.99.

Каква е цената на Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €0.99, в ДМ България: €1.40.

Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес на промоция ли е?

Да, Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €0.99.

В колко магазина се предлага Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.99 до €1.40.

Откъде са цените за Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Цените за Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Savly Score на Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес?

Състав на Закуска Plasmon Круша 100гр 6+Мес: Pera (99,9%), vitamina C, succo di limone concentrato

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan