Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр
Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр

Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр (250 g)

💰 Цени по магазини

250 g 4.45 € 28 септември
17.80 €/кг 28 септември
250 g 4.60 € 28 септември
18.40 €/кг 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр, 250 g. Най-ниска цена в Savly: €4.45 в ДМ България. Това прави 17.80 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €4.45 до €4.60). Цени по вериги: ДМ България €4.45, Lilly Drogerie €4.60. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр?

Най-ниската цена за Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр в Savly е €4.45 в ДМ България.

Къде е най-евтино Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр?

Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр е най-евтино в ДМ България за €4.45.

Каква е цената на Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.45, в Lilly Drogerie: €4.60.

Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр. Най-ниската цена е €4.45 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр?

Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.45 до €4.60.

Откъде са цените за Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр?

Цените за Тахан Био Harmonica Сусамов Пълнозърнест 250гр са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan