Влез, за да пазиш списъци, да следиш цени и да събираш точки.
Забравена парола?
Доматено пюре конц.
Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.
Отлична оценка (9/10, Nutri-Score A). Силна страна е добрите фибри. По-слаба страна - повишената захар (13.4г). Без E-добавки в състава.
Сгрешена цена, състав, снимка или нещо друго? Пиши ни.
Идеално за сосове.
19.10.2026 18:082 съставки
Доматено пюре конц. (Baresa), 140 g. Най-ниска цена в Savly: €1.49 в Lidl, Варна. Това прави 10.64 €/кг. Последно обновена на 19 октомври 2026.
Най-ниската цена за Доматено пюре конц. в Savly е €1.49 в Lidl.
Доматено пюре конц. е най-евтино в Lidl (Варна) за €1.49.
В момента няма активна промоция за Доматено пюре конц.. Най-ниската цена е €1.49 в Lidl. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.
Цените за Доматено пюре конц. са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.
Savly Score на Доматено пюре конц. е 9 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.
Състав на Доматено пюре конц.: 99,5% paradicsom, étkezési só
Влез или се регистрирай и ще ти кажем, когато Доматено пюре конц. поевтинее.
Безплатно е. След това се връщаш точно тук.
Ще ти пишем, щом Доматено пюре конц. влезе в промоция.
Следиш го с този телефон. С профил следените остават, ако смениш телефона.
Известията идват в приложението. Свали го и влез със същия профил: Доматено пюре конц. вече е в следените ти.
Сканирай с телефона си
Може и по-късно. Следеният продукт остава в профила ти.