Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г

Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г / Deutsche Markenbutter (125 g)

💰 Цени по магазини

125 g 1.59 € 1 октомври
12.72 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

3
/ 10
Яж умерено
ABCDE
Nutri-Score E - най-слаба оценка. Високо съдържание на захар, сол и/или наситени мазнини, малко полезни. Скала A→E.
NOVA 2Кулинарни съставки
NOVA 2 - преработени кулинарни съставки (олио, масло, захар, сол). Скалата е 1-4.

Средна оценка (3/10, Nutri-Score E). Свалят я високите наситени мазнини (55г) и високата калоричност (749 kcal). По-добра страна е ниската сол. Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
4/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории749 kcal
Протеин0.5 г
Мазнини82.5 г
Нас. мазн.55 г
Въглехид.1 г
Захари1 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›82.5%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›55%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›1%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.02%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.59 € (12.72 €/кг)

📋 Състав на Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г

1 съставка

Краве МАСЛО с масленост 82%
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г (DEUTSCHE MARKENBUTTER), 125 g. Най-ниска цена в Savly: €1.59 в Сибиес Маркет, Стара Загора. Това прави 12.72 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г?

Най-ниската цена за Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г в Savly е €1.59 в Сибиес Маркет.

Къде е най-евтино Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г?

Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г е най-евтино в Сибиес Маркет (Стара Загора) за €1.59.

Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г. Най-ниската цена е €1.59 в Сибиес Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г?

Цените за Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г?

Savly Score на Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г е 3 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г?

Състав на Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER 82% 125 г: Краве МАСЛО с масленост 82%.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan