Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г
Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г - БОНИ

Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г / БОНИ (280 g)

💰 Цени по магазини

Супермаркети Лекси
280 g 2.60 € 1 октомври
9.29 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Хранителни стойности на 100 г
Калории256 kcal
Протеин13 г
Мазнини20 г
Нас. мазн.10.2 г
Въглехид.1 г
Захари–
Нива на хранителни вещества
Мазнини · високоiВисоко съдържание на мазнини (над 17.5г на 100г). Много калории; следи наситените мазнини, които тежат на сърцето и съдовете.Научи повече ›20%
Наситени мазнини · високоiВисоко съдържание на наситени мазнини (над 5г на 100г). Покачват лошия (LDL) холестерол и риска за сърцето.Научи повече ›10.2%
Е-добавки 3 · отвори за детайли
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.60 € (9.29 €/кг)

📋 Състав на Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г

7 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

свинско месо 82% вода нитритна сол (трапезна сол, консервант: натриев нитрит) захар стабилизатор: полифосфати антиоксидант: натриев ериторбат подправки. Обвивката на колбаса не е ядивна
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г (БОНИ), 280 g. Най-ниска цена в Savly: €2.60 в Супермаркети Лекси, Пловдив. Това прави 9.29 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г?

Най-ниската цена за Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г в Savly е €2.60 в Супермаркети Лекси.

Къде е най-евтино Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г?

Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г е най-евтино в Супермаркети Лекси (Пловдив) за €2.60.

Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г. Най-ниската цена е €2.60 в Супермаркети Лекси. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г?

Цените за Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г?

Състав на Кренвирши БОНИ Стара планина 280 г: свинско месо 82%, вода, нитритна сол (трапезна сол, консервант: натриев нитрит), захар, стабилизатор: полифосфати, антиоксидант: натриев ериторбат, подправки. Обвивката на колбаса не е ядивна.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan