Макарони MISKO прави 500г г Макарони MISKO прави 500г г

💰 Цени по магазини

500 g 1.51 € 1 октомври
3.02 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

9
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score A - отлична оценка. Скалата A→E мери захарта, наситените мазнини, солта и калориите спрямо фибрите, протеина и плодовете/зеленчуците. A = малко „лоши" и повече „добри" съставки.

Отлична оценка (9/10, Nutri-Score A). Силни страни са добрия протеин и ниската сол. По-слаба страна - високата калоричност (359 kcal). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
58/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма Е-добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории359 kcal
Протеин12 г
Мазнини2 г
Нас. мазн.0.4 г
Въглехид.71.7 г
Захари3 г
Фибри3 г
Сол0 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›2%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.4%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›3%
Сол · нискоiНиско съдържание на сол (под 0.3г на 100г). Добре за кръвното налягане.Научи повече ›0.01%
✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
*Глутен
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 1.51 € (3.02 €/кг)

📋 Състав на Макарони MISKO прави 500г г

2 съставки

ТEСТEНИ ИЗДEЛИЯ. грис от твърда пшеница вода. Съдържа глутен
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Макарони MISKO прави 500г г (Misko), 500 g. Най-ниска цена в Savly: €1.51 в Вилтон, Ямбол. Това прави 3.02 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Макарони MISKO прави 500г г?

Най-ниската цена за Макарони MISKO прави 500г г в Savly е €1.51 в Вилтон.

Къде е най-евтино Макарони MISKO прави 500г г?

Макарони MISKO прави 500г г е най-евтино в Вилтон (Ямбол) за €1.51.

Макарони MISKO прави 500г г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Макарони MISKO прави 500г г. Най-ниската цена е €1.51 в Вилтон. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Макарони MISKO прави 500г г?

Цените за Макарони MISKO прави 500г г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Макарони MISKO прави 500г г?

Savly Score на Макарони MISKO прави 500г г е 9 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Макарони MISKO прави 500г г?

Състав на Макарони MISKO прави 500г г: ТEСТEНИ ИЗДEЛИЯ. грис от твърда пшеница, вода. Съдържа глутен.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan