Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл

Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл / Tedi (100 ml)

💰 Цени по магазини

100 ml 0.74 € 3 октомври
7.40 €/л 3 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4
/ 10
Пий умерено
ABCDE
Nutri-Score D - по-слаба оценка. Повече захар, сол или наситени мазнини спрямо полезните съставки. Скала A→E.

Средна оценка (4/10, Nutri-Score D). Сваля я повишената захар (14.6г). По-добра страна е ниската сол. Съдържа 1 E-добавка с нисък риск.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
15/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории73 kcal
Протеин0.7 г
Мазнини0.3 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.16.1 г
Захари14.6 г
Фибри1.6 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.3%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.08%
Захари · средноiСредно съдържание на захар (5-22.5г на 100г). Умерено; внимавай при чести или големи порции.Научи повече ›14.6%
Е-добавки 1 · отвори за детайли
Алергени
Няма данни за алергени за този продукт - винаги проверявай етикета.
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.74 € (7.40 €/л)

📋 Състав на Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл

3 съставки · оцветените са E-добавки · цъкни за подробности

Мус от плодове 100% с добавен витамин С. Гъст пастьоризиран. Високо съдържание на витамин C. Източник на
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл (Tedi), 100 ml. Най-ниска цена в Savly: €0.74 в Billa, София. Това прави 7.40 €/л. Последно обновена на 3 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл?

Най-ниската цена за Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл в Savly е €0.74 в Billa.

Къде е най-евтино Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл?

Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл е най-евтино в Billa (София) за €0.74.

Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл. Най-ниската цена е €0.74 в Billa. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл?

Цените за Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл?

Savly Score на Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл е 4 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл?

Състав на Нектар TEDI Muss ябъла и банан 100% 100мл: Мус от плодове 100%, с добавен витамин С. Гъст, пастьоризиран. Високо съдържание на витамин C. Източник на.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan