Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г

💰 Цени по магазини

650 g 0.87 € 29 септември
1.34 €/кг 29 септември
650 g 0.97 € 29 септември
1.49 €/кг 29 септември
Супермаркети Лекси
650 g 0.99 € 29 септември
1.52 €/кг 29 септември
650 g 1.27 € 29 септември
1.95 €/кг 29 септември
Хранителни стойности на 100 г
Калории262 kcal
Протеин–
Мазнини1 г
Нас. мазн.–
Въглехид.–
Захари–
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›1%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
*Глутен
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г

5 съставки

брашно пшенично " Добруджа" вода течна ръжена закваска сол мая
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г, 650 g. Най-ниска цена в Savly: €0.87 в Жизел, Монтана. Това прави 1.34 €/кг. Цената се следи в 4 магазина (от €0.87 до €1.27). Цени по вериги: Жизел €0.87, Сибиес Маркет €0.97, Супермаркети Лекси €0.99, Т Маркет €1.27. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г?

Най-ниската цена за Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г в Savly е €0.87 в Жизел.

Къде е най-евтино Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г?

Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г е най-евтино в Жизел (Монтана) за €0.87.

Каква е цената на Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г в Т Маркет, Жизел и Сибиес Маркет?

В Т Маркет: €1.27, в Жизел: €0.87, в Сибиес Маркет: €0.97.

Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г. Най-ниската цена е €0.87 в Жизел. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г?

Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г се следи в 4 магазина в Savly, с цени от €0.87 до €1.27.

Откъде са цените за Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г?

Цените за Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г са добавени от потребители на Savly в 4 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г?

Състав на Хляб СИМИД Добруджа нарязан 650 г: брашно пшенично " Добруджа", вода, течна ръжена закваска, сол, мая.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan