Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.

💰 Цени по магазини

400 g 0.63 € 29 септември
1.58 €/кг 29 септември
Супермаркет 24-7
400 g 0.70 € 29 септември
1.75 €/кг 29 септември
8
/ 10
Отличен
ABCDE
Nutri-Score B - добра оценка по същата скала (захар/сол/наситени мазнини срещу фибри/протеин/зеленчуци). Близо до най-доброто.

Отлична оценка (8/10, Nutri-Score B). Силна страна е добрия протеин. По-слаба страна - високата калоричност (351 kcal). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
45/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории351 kcal
Протеин11 г
Мазнини0.4 г
Нас. мазн.0.2 г
Въглехид.74.6 г
Захари2.4 г
Фибри2.1 г
Сол0.4 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›0.44%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.17%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›2.4%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›0.36%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
*Глутен
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.

2 съставки

Пшенична грис вода Нето тегло: 400 g
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. (КРЪСТЕВ), 400 g. Най-ниска цена в Savly: €0.63 в Коме Сва, София. Това прави 1.58 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €0.63 до €0.70). Цени по вериги: Коме Сва €0.63, Супермаркет 24-7 €0.70. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Най-ниската цена за Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. в Savly е €0.63 в Коме Сва.

Къде е най-евтино Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. е най-евтино в Коме Сва (София) за €0.63.

Каква е цената на Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. в Коме Сва и Супермаркет 24-7?

В Коме Сва: €0.63, в Супермаркет 24-7: €0.70.

Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.. Най-ниската цена е €0.63 в Коме Сва. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €0.63 до €0.70.

Откъде са цените за Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Цените за Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Savly Score на Спагети КРЪСТЕВ 400 гр. е 8 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.?

Състав на Спагети КРЪСТЕВ 400 гр.: Пшенична грис, вода Нето тегло: 400 g.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan