Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.

💰 Цени по магазини

680 g 1.43 € 29 септември
2.10 €/кг 29 септември
680 g 1.97 € 29 септември
2.90 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. (КАЛИКОНС), 680 g. Най-ниска цена в Savly: €1.43 в Kaufland, София. Това прави 2.10 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.43 до €1.97). Цени по вериги: Kaufland €1.43, Пацони €1.97. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.?

Най-ниската цена за Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. в Savly е €1.43 в Kaufland.

Къде е най-евтино Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.?

Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. е най-евтино в Kaufland (София) за €1.43.

Каква е цената на Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. в Kaufland и Пацони?

В Kaufland: €1.43, в Пацони: €1.97.

Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.. Най-ниската цена е €1.43 в Kaufland. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.?

Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.43 до €1.97.

Откъде са цените за Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр.?

Цените за Грах КАЛИКОНС зелен 680 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan