Селски бял хляб СИМИД 600 г Селски бял хляб СИМИД 600 г

💰 Цени по магазини

600 g 1.06 € 29 септември
1.77 €/кг 29 септември
600 g 1.09 € 29 септември
1.82 €/кг 29 септември
Бойчо Огнянов 1 ЕООД
600 g 1.13 € 29 септември
1.88 €/кг 29 септември
600 g 1.25 € 29 септември
2.08 €/кг 29 септември
600 g 1.27 € 29 септември
2.12 €/кг 29 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Селски бял хляб СИМИД 600 г (СИМИД), 600 g. Най-ниска цена в Savly: €1.06 в Аванти, София. Това прави 1.77 €/кг. Цената се следи в 5 магазина (от €1.06 до €1.27). Цени по вериги: Аванти €1.06, Фантастико €1.09, Бойчо Огнянов 1 ЕООД €1.13, Макс €1.25, Коме Сва €1.27. Последно обновена на 29 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Селски бял хляб СИМИД 600 г?

Най-ниската цена за Селски бял хляб СИМИД 600 г в Savly е €1.06 в Аванти.

Къде е най-евтино Селски бял хляб СИМИД 600 г?

Селски бял хляб СИМИД 600 г е най-евтино в Аванти (София) за €1.06.

Каква е цената на Селски бял хляб СИМИД 600 г в Фантастико, Аванти и Бойчо Огнянов 1 ЕООД?

В Фантастико: €1.09, в Аванти: €1.06, в Бойчо Огнянов 1 ЕООД: €1.13.

Селски бял хляб СИМИД 600 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Селски бял хляб СИМИД 600 г. Най-ниската цена е €1.06 в Аванти. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Селски бял хляб СИМИД 600 г?

Селски бял хляб СИМИД 600 г се следи в 5 магазина в Savly, с цени от €1.06 до €1.27.

Откъде са цените за Селски бял хляб СИМИД 600 г?

Цените за Селски бял хляб СИМИД 600 г са добавени от потребители на Savly в 5 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan