Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.
Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. - HIPP

Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. / Hipp (190 g)

💰 Цени по магазини

190 g 2.00 € 28 септември
10.53 €/кг 28 септември
190 g 2.38 € 28 септември
12.53 €/кг 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. (HIPP), 190 g. Най-ниска цена в Savly: €2.00 в ДМ България. Това прави 10.53 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.00 до €2.38). Цени по вериги: ДМ България €2.00, Lilly Drogerie €2.38. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.?

Най-ниската цена за Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. в Savly е €2.00 в ДМ България.

Къде е най-евтино Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.?

Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. е най-евтино в ДМ България за €2.00.

Каква е цената на Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.00, в Lilly Drogerie: €2.38.

Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.. Най-ниската цена е €2.00 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.?

Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.00 до €2.38.

Откъде са цените за Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр.?

Цените за Био млечна каша Hipp Лека нощ - Грис и банан, 190 гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan