Бял Хляб Бял Хляб

💰 Цени по магазини

830 g 1.00 € 28 септември
1.20 €/кг 28 септември
830 g 1.08 € 28 септември
1.30 €/кг 28 септември
Бойчо Огнянов 1 ЕООД
830 g 1.22 € 28 септември
1.47 €/кг 28 септември
6
/ 10
Добър
ABCDE
Nutri-Score C - средна оценка. Балансът между „лошите" (захар/сол/мазнини) и „добрите" (фибри/протеин) съставки е умерен.

Добра оценка (6/10, Nutri-Score C). По-слаба страна - повишената сол (1.1г). Без E-добавки в състава.

Хранит. стойн.iЗахар, мазнини, сол и калории. Базира се на Nutri-Score.Научи повече ›
30/60
Е-добавкиiБрой и рисково ниво на E-добавките. Колкото по-пълен и червен е барът, толкова повече/по-рискови добавки.Научи повече ›
няма вредни добавки
30/30
Био сертиф.iБонус при официален био/органик сертификат.
0/10
Хранителни стойности на 100 г
Калории263 kcal
Протеин7.7 г
Мазнини1 г
Нас. мазн.0.1 г
Въглехид.54.5 г
Захари2 г
Фибри2.6 г
Сол1.1 г
Нива на хранителни вещества
Мазнини · нискоiНиско съдържание на мазнини (под 3г на 100г). По-малко калории от мазнини.Научи повече ›1%
Наситени мазнини · нискоiНиско съдържание на наситени мазнини (под 1.5г на 100г). Добре за сърцето и холестерола.Научи повече ›0.1%
Захари · нискоiНиско съдържание на захар (под 5г на 100г). Добре за зъбите, теглото и кръвната захар.Научи повече ›2%
Сол · средноiСредно съдържание на сол (0.3-1.5г на 100г). Приемливо; дневната препоръка е под 5г общо.Научи повече ›1.1%
✓ Без вредни добавки в състава
Алергени
*Глутен
Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Бял Хляб

5 съставки

брашно пшенично Добруджа вода ръжена закваска (вода, ръжено брашно) мая хлебна сол
Състав от снимка на етикета. Винаги проверявай етикета на опаковката.

Бял Хляб (Симид), 830 g. Най-ниска цена в Savly: €1.00 в Супермаркет Вирея, Лом. Това прави 1.20 €/кг. Цената се следи в 3 магазина (от €1.00 до €1.22). Цени по вериги: Супермаркет Вирея €1.00, Жизел €1.08, Бойчо Огнянов 1 ЕООД €1.22. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Бял Хляб?

Най-ниската цена за Бял Хляб в Savly е €1.00 в Супермаркет Вирея.

Къде е най-евтино Бял Хляб?

Бял Хляб е най-евтино в Супермаркет Вирея (Лом) за €1.00.

Каква е цената на Бял Хляб в Супермаркет Вирея, Жизел и Бойчо Огнянов 1 ЕООД?

В Супермаркет Вирея: €1.00, в Жизел: €1.08, в Бойчо Огнянов 1 ЕООД: €1.22.

Бял Хляб на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Бял Хляб. Най-ниската цена е €1.00 в Супермаркет Вирея. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Бял Хляб?

Бял Хляб се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €1.00 до €1.22.

Откъде са цените за Бял Хляб?

Цените за Бял Хляб са добавени от потребители на Savly в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Каква е здравословната оценка (Savly Score) на Бял Хляб?

Savly Score на Бял Хляб е 6 от 10, изчислен по хранителния профил, добавките и степента на преработка.

Какво съдържа Бял Хляб?

Състав на Бял Хляб: брашно пшенично Добруджа, вода, ръжена закваска (вода, ръжено брашно), мая хлебна, сол.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan