Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г
Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г - Deli Q Daily

Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г / Deli Q Daily (300 g)

💰 Цени по магазини

300 g 2.99 € 1 октомври
9.97 €/кг 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

✓ Без Е-добавки в състава
Алергени
*Мляко
🌱Не е веган
Оценката е информативна, не е медицински съвет (как се смята). Цени и данни за състав от потребители и OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета. Не е гаранция за наличност в магазина. Докладвай нередност.

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 2.99 € (9.97 €/кг)

📋 Състав на Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г

4 съставки

Молоко пастеризоване сіль культури молочнокислих бактерій фермент мікробіального походження
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г (Deli Q Daily), 300 g. Най-ниска цена в Savly: €2.99 в Фантастико, София. Това прави 9.97 €/кг. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г?

Най-ниската цена за Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г в Savly е €2.99 в Фантастико.

Къде е най-евтино Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г?

Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г е най-евтино в Фантастико (София) за €2.99.

Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г. Най-ниската цена е €2.99 в Фантастико. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г?

Цените за Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г?

Състав на Сирене Deli Q Daily гауда слайс 300 г: Молоко пастеризоване, сіль, культури молочнокислих бактерій, фермент мікробіального походження.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan